.

.

Zerodeko 30 Компјутери Патување Четка за заби Главата Покрие Капа Преносни Пластична Четка за заби Главата Кутија за Складирање Превозникот Сад во Случај Шминка Четка ?

Zerodeko 30 Компјутери Патување Четка за заби Главата Покрие Капа Преносни Пластична Четка за заби Главата Кутија

DEN 254.16
Залиха

Преносни поклопец четка за заби која е идеална за сите редовни и електрични четки за заби, возрасни четка за заби е и дете четка за заби.Четка за заби капа - отворање и затворање, лесно да го инсталирате или отстраните.Практична четка за заби капакот на држачот - Го штити четка за заби од се контаминирани прашина, чиста и хигиенски да ја користите вашата четка за заби.Четка за заби ги покрие - Може да се користи дома за секојдневна употреба.Отворено четка за заби капа - Стави во ташна, торба и багаж во патувањето.Опис Четка за заби Главата Покрие Водоотпорен за Надворешна Патување Карактеристики - Боја : Избрани боја, Големина : 3. 7x2. 2x2cm - Материјал : Пластични Пакет Вклучувајќи го и 30 x Четка за заби Главата Покрива.

R

Избор на клиент