.

.

JUJIEXUN2021 Жените Божиќ Качулка Sweatshirt се Облекуваат Симпатична Божиќ Печати Долг Ракав Pullover Секојдневен Crewneck Графички Врвот

JUJIEXUN2021 Жените Божиќ Качулка Sweatshirt се Облекуваат Симпатична Божиќ Печати Долг Ракав Pullover Секојдневен

DEN 338.64
Залиха

????Q2 : Што е навременоста на логистика?А2 : логистика ние соработуваме со обично се доставени во рок од 12-15 работни дена. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигураме дека нашите производи се чувствуваат поудобно, подобар квалитет и повеќе издржливи.????Удобно и добро се поклопува : Таа е погодна за појавување на шорцеви, leggings, фармерки, јога панталони, секојдневен панталони, спортски чевли, чизми, јакни, cardigans или палта, итн.Препорачливо е да се купи еден големина поголема или се однесуваат на големината на табелата за детали.????Погодна за многу прилики : Погоден за секојдневна, патување, дома, одмор, шопинг, на улица, партија, на отворено, на плажа, во клубот се носат.Тоа не е големината на табелата.Најдобар подарок за жените.Изберете кожата-пријателски материјал, дише, мека и еластична, обезбедување на вас со удобно носење искуство.❄️❄️Q & A -????Q1 : Како да се Избере Големина?А1 : може да се однесува на големината на табелата параметри на сликата област да се избере соодветна врвот.Тоа е најдобро да се избере поголем големина при изборот на големина.Боја : Khaki2 | Големина : XX-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Погоден за секојдневна разонода/travel/shopping/home/училиште/празник/street/партија/отворено/клуб носат. Поради разликата во монитор резолуција, може да биде малку боја разлики, ви благодарам многу!✔️2.❣️❣️❣️Совети : ✔️1. ????жените масовно резервоарот на врвот на жените обичен tees за жените лабава темно виолетова блузи, за жени 5xl тенкови за жените фарма девојка т кошули за жените отсечени памук т кошули за жените заврши блузи, за жени под 10 леопард печати долг ракав врвот chokert.????【Материјал】Направен од високо-квалитет на памук и полиестер. ✨【Повод】Совршен натпревар со фармерки или хулахопки. ????моден женските кошули жените божиќ женска кошула падне кошула плус големина кошули трендовски блузи womans плус големина блузи женска празник блузи падне кошули жените flowy кошули жените црвени маици жените женска графички tees секојдневен блузи жените v вратот резервоарот на врвот. ????пролет блузи жените блузи жените долг ракав жените sequin врвот божиќ т-маица долги ракави кошули жените графички tees жените сина блузи & блузи жени 4 јули кошули жените паѓаат блузи жените 2020 година под кошули секси падне блузи жените. ????Добредојдовте На Нашиот Продавница????Имаме повеќе блузи, долна облека и панталони за да изберете од, и ние сме посветени да ги споделите со секој клиент има високо-квалитетни и евтини облека!☃️Детали За Производот☃️⛄Сезона : Пролет/Есен/Зима????Повод : Случајни/Дневно????Перење метод : Рака мие со ладна вода, Висат или Суви????Она што ќе добиете : долг ракав врвот⛄⛄Мора да се Има За Дами " Гардероба Блузи!????Високо-квалитетни материјали : полиестер + памук.

R

Избор на клиент