.

.

Шапка Ајкула Прилагодено 3Д Ласерски Гравирани Камериер Фах Накит Организатор - Вашиот Сопствен Текст и/или Логото Тука (6in Црна/Сребрена)

Шапка Ајкула Прилагодено 3Д Ласерски Гравирани Камериер Фах Накит Организатор - Вашиот Сопствен Текст и/или Логото

DEN 359.76
Залиха

КАКО ДА се ИСПРАТИ ПРИЛАГОДУВАЊЕ : Кликнете на "ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА" копчето и потоа кликнете на "ADD TEXT" копчето.Уредно организирани вашите додатоци,накит организатор камериер фах се случува да се направи вашиот живот поедноставен и организирани.Надворешноста на накит кутија лента е покриен со класичен синтетички кожа со убавината околу кроењето на уреденост.На СТП кожа накит организатор лента со поставување на големи и мали е вкусно држете го вашиот мобилен телефони, прстени, часовници, копчиња, паричници и повеќе.Накит организатор камериер фах сигурно ќе ви помогне да се организираат и да заштедите време со одржување сè на едно место.Добиете на вашиот сопствен текст и или лого, изработен од страна на Шапка Ајкула на овој модерен накит камериер послужавник!Лежеше рамен дизајн.Faux кожа жито дизајн.Моден дизајн едноставен и генерички изградба лесен за употреба, лесно да се носат.Издржлив на кожа накит лента со деликатна СТП кожа текстура, лесен за чистење.Грижа Инструкции : Ги чисти со малку навлажнета пешкир и оставете да се исуши.Со овој СТП кожа камериер фах, полесно е да ги пратите на вашите промени и да се види колку повеќе организирани вашиот живот станува.

R

Избор на клиент