.

.

EZGO 20 Парчиња (10 Медиум+5 Големи+5 Мали) C-Форма Заби Белење на Образот Ремените, Autoclavable Стоматолошки Устата Настроената, за Еднократна употреба Стоматолошки Усна Обра

EZGO 20 Парчиња (10 Медиум+5 Големи+5 Мали) C-Форма Заби Белење на Образот Ремените, Autoclavable Стоматолошки

DEN 287.76
Залиха

Првично создадена за стоматолошка употреба, овие "устата отварачки" станале инспирација за еден смешен нова игра, тоа е се оди вирусни и на интернет.Па дали за забава, за сериозни ги користите, или за двете, овие се "образ и усна retractors" ви треба!Некои луѓе го користите дома белење на заби колекции најде дека образ retractors се многу подобро отколку вообичаените коцки за што ќе ви овозможи да се применуваат на белење соединение на забите додека имајќи го надвор од усни и непца. 100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : стоматолошки транспарентна пластика.Size : Small (3.8*2.8*0.6 инч) ,Medium (4.65*3.35*0.67 инч) , Големи (5.12*3.6*0.83 инч).Одлично за дом за нега на забите, стоматолог образ ремените, белење на заби, устата настроената, види, ти устата игра, протеза уста да отворите предизвик, усна ремените, tonsil камења и така натаму.

R

Избор на клиент