.

.

suzakoo Топката за Вежбање Боречки Вештини Фитнес Опрема Алатка Пракса Инструмент Гума со Јаже Мека

suzakoo Топката за Вежбање Боречки Вештини Фитнес Опрема Алатка Пракса Инструмент Гума со Јаже Мека

DEN 661.20
Залиха

еден компјутери по цена продажба со четири метри јаже.гума и метал топката материјал со јажето стрела дизајн.црвена боја со 6.4 cm дијаметар топката.со бакар завртка и челик звук круг фиксна внатре.функција како боречка вештина пракса вежба алатка опрема.гумена топка и метални материјали топка големина за 6.4 cm дијаметар со бакар завртка и челик звук круг фиксна еден компјутери топката и еден компјутери јаже боја испрати ЦРВЕНО добро за боречка вештина пракса за вежбање.

R

Избор на клиент