.

.

JYDQM Креативни Вино Стакло Обетки, Белегзија Складирање Багажник, Накит Екранот Стојат, Earring Багажник, Складирање Кутија (Боја : Б)

JYDQM Креативни Вино Стакло Обетки, Белегзија Складирање Багажник, Накит Екранот Стојат, Earring Багажник, Складирање

DEN 2167.20
Залиха

Користете Обетки, ѓердани, белегзии, обетки, белегзии, уво клипови и други домашни декорација за складирање, решетки продавница продавници и други накит, козметика, накит и складирање.Дизајн на накит стои со солидна боја дизајн, едноставни и стилски.Материјал : висок квалитет на нови PP материјал.Големина на : Вино стакло 21*10.5*27cm.Материјал : трајни.Користете Обетки, ѓердани, белегзии, обетки, белегзии, уво клипови и други домашни декорација за складирање, решетки продавница продавници и други накит, козметика, накит и складирање.Дизајн на накит стои со солидна боја дизајн, едноставни и стилски.Материјал : висок квалитет на нови PP материјал.Големина на : Вино стакло 21*10.5*27cm.Материјал : трајни.Име : Креативни накит екранот stand Popular елементи : чиста color Applicable простор : desktop Package содржи : 1 накит екранот standnotes : 1. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.2. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.(Само продаде главниот производ, а не други products Notes : бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

R

Избор на клиент