.

.

Очите на Љубовта Утро Сјај Pheromone Parfum секси мирис за да привлечат мажите и да го подобрат вашата самодоверба и елеганција во 10 ml Патување Големина

Очите на Љубовта Утро Сјај Pheromone Parfum секси мирис за да привлечат мажите и да го подобрат вашата самодоверба

DEN 574.80
Залиха

Спарување моќен феромони со волшебна мириси, Око на Љубовта мисија е да ви даде уникатна предност во сите средби.Без разлика дали сте на работа, играње, или се интимни сите ние можеме да користите дополнителна предност.Феромони испрати потсвеста мирис сигнали на други лица и може да предизвикаат моќен социјална одговори.Вегетаријанската Ние користете чиста Estratetraenol, не pheromone смеса.Најефикасен Феромони за да привлечат мажи.Сите наши мирисни масла се увезени од Франција и имаат привлекување својства!.Ефикасни и Долготрајни : Се повеќе атрактивни, социјална, како и успешни.Добиете дополнителна предност во вашиот секојдневен живот!Висока концентрација на феромони и мирис на нафта да ви трае во текот на целиот ден долго!.Мириса Неверојатно : Поттикнување Мирис Parfum.Спреј соба, листови, и на вашето тело.Поставува расположение во соба, го прави да се чувствувате повеќе моќни во канцеларија и сигурни во сите општествени ситуации.Висока потентност феромони.Свежи цвеќиња мирис.Долготрајни.Луѓето кои работат во области како недвижнини, и cosmetologists може да се забележи повисок совети, подобар квалитет интеракции, и поголема продажба.Двојки можат да се најдат себеси се враќа во еден сосема нов начин.Можете да се чувствувате како да сте се врати на "меден месец" фаза, слушање повеќе, зборува повеќе, и чувство поблиску повторно.Сензуална моменти како ужива масажи, милување, и ужива страсни бакнежи може да биде зголемена.Првите впечатоци или шанса состаноци може да има позитивен полугласно, на пример : опуштено интеракции, општо чувство на удобност, и тенденција да се чувствуваат повеќе ангажирани или поврзани.

R

Избор на клиент