.

.

Стоматолошки Образ Ремените, 24-Пакет BPA-Free C-Форма Autoclavable Устата Настроената Retractors за Белеење на Заби, Партија, Mouthguard Предизвик Игра (7 Големина S, 10 Големина M, 7 Големи

Стоматолошки Образ Ремените, 24-Пакет BPA-Free C-Форма Autoclavable Устата Настроената Retractors за Белеење

DEN 280.32
Залиха

Пакет се вклучени : 24 компјутери/ Set ( 7 компјутери Мали димензии, 10 компјутери Средна големина, 7 компјутери Големи димензии) , погодни за различни устата големина ( деца и возрасни). 100% BPA-Free медицински квалитет поликарбонат.Пред-sterilized, Еднократно.Се autoclaved до 130 степен целзиусови степени.Удобно и безбедно, без остри поени и да не ги пушти или да ја иритираат вашите непца, внатрешниот усна/устата.Одлично за дом за нега на забите, стоматолог образ ремените, Белење на заби, устата настроената, види, ти устата игра, протеза уста да отворите предизвик, усна ремените.Изработени од 100% медицински квалитет поликарбонат.Пред-sterilized, Еднократно.Одлично за дома, стоматологија, лице, заби белење, устата отворена игра.Пакет се вклучени : 7 компјутери S големина, 10 компјутери М големина, 7 компјутери L големина.

R

Избор на клиент