.

.

PUREPLUS CRF950Z Стомна Вода Филтер Замена за Пур PPF900Z, PPF951K, PPT700W, CR-1100C, DS-1800Z, CR-6000C, PPT711W, PPT711, PPT710W, PPT111W, PPT111R и Сите ПУР Бокали и Точење,6PACK

PUREPLUS CRF950Z Стомна Вода Филтер Замена за Пур PPF900Z, PPF951K, PPT700W, CR-1100C, DS-1800Z, CR-6000C, PPT711W,

DEN 935.76
Залиха

Нашите филтер не може да abviously намалување на TDS вредност затоа таа користи природно кокос школка активиран јаглерод тоа може да се филтрираат штетните материи, додека одржување на корисните минерали како калиум, калциум, натриум и магнезиум, која е главна компонента на неоргански соли. Ве молиме имајте предвид дека овој филтер не може да ја намали TDS.PUREPLUS не е само посветена на дистрибуција на филтрација производи, но исто така и обезбедување на филтрација решенија за секое семејство.❄️【Веродостојни Тврдења】Користење NSF заверена кокос школка активиран јаглерод, филтрирањето 99% од Хлорот и да се подобри вода вкус значително.PUREPLUS е со седиште во Калифорнија.Да, мора да филтерот на секои два месеци или порано.Ако се користи и вода и како извор, ве молиме бидете сигурни дека за довод на вода е преку пре-филтрација систем, во спротивно, големи честички во добро вода ќе заглави на филтерот лесно и да се скрати на филтерот за живот. ❄️【Строга Контрола на Квалитетот】Сите Пур CRF-950 Z филтри се произведени според ISO9001, 14000 стандард и прегледани под строга контрола на квалитетот.Канада, Европа, Австралија децении.Овој филтер не е снабден со или спонзорирана од страна Пур.Над-се користат филтри ќе се деградира на филтрација перформанси и може да предизвика истекување вода.

R

Избор на клиент