.

.

Стариот Skool AC Адаптер за Nintendo Префрлување со Голема брзина Полначот (ПОДДРЖУВА ТВ РЕЖИМ)

Стариот Skool AC Адаптер за Nintendo Префрлување со Голема брзина Полначот (ПОДДРЖУВА ТВ РЕЖИМ)

DEN 527.76
Залиха

Плаќање во или преносни или клупа на владата.Игра на вашиот Телевизор додека вашиот систем се полни во Клупа режим.Полнете ја батеријата, дури и додека играте.Голема брзина на полнење.Кабел Должина : 5 нога.Стариот Skool Ac адаптер за Nintendo Прекинувачот е одлична замена за изгубени или скршени Ac адаптер.Со овој Адаптер можете да го Полните вашиот Switch додека играте на вашиот приклучете го ТВ во режим или можете да ги со вас и да ја полните вашата систем на движење.

R

Избор на клиент