.

.

Човекот-hj Риба Пронаоѓач Далечински Управувач Мамка Брод Риба Пронаоѓач 3,5 LCD Perating Спектар 300 метри Длабочина Опсег 100 Безжична Трансдуцерот Риболов LCD Дисплеј (Боја

Човекот-hj Риба Пронаоѓач Далечински Управувач Мамка Брод Риба Пронаоѓач 3,5 LCD Perating Спектар 300 метри Длабочина

DEN 11030.40
Залиха

★Може да открие и да се прикаже подводни преглед, водата, длабочина, температура на водата, риба големина и риба длабочина. ★На осветленоста на екранот може да се прилагоди.Лесно се читаат податоци во текот на ноќта или во сонцето. ★Можете да го поставите на чувствителност, осветленоста на екранот, длабочина спектар, зум, длабочината на алармот, риба алармот, риба икона, единица (FT/M ℃/℉) промена и јазик. ★Со живописни скенирање sonar палета, можете лесно да се направи разлика риба и структура. ★Можете да не контактирате во било кое време ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро и да ги реши тоа за вас.Боја : FF918-CWLS.

R

Избор на клиент