.

.

2996 – Тип 3 Бело - Виткање Складирање Клупата Кутија Дневна Остатокот Столче Кутија 15 Инчен – QQ09

2996 – Тип 3 Бело - Виткање Складирање Клупата Кутија Дневна Остатокот Столче Кутија 15 Инчен – QQ09

DEN 1444.80
Залиха

*Материјал : ПВЦ Кожа & Е1 МДФ & 25мм Сунѓерот *Вкупните Димензии : (15 х 15 х 15)" / (38 х 38 х 38)cm (L x W x H) *Виткање Димензии : (15 x 15 x 2.76)" / (38 х 38 х 7)cm (L x W x H) *Тежина : 6.17 lbs *Употреба : Footstool,Столче, Складирање Кабинет итн.

R

Избор на клиент