.

.

НОВИ slimlens + slimcase џеб читање очила w/ексклузивни случај | Прилагодливи + Преносни + Тенка + Светлина. Кредитна картичка со големина. Светови Најдобрите читатели, направ

НОВИ slimlens + slimcase џеб читање очила w/ексклузивни случај | Прилагодливи + Преносни + Тенка + Светлина. Кредитна

DEN 357.60
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Џеб ултра компактен читање очила.Јасно Модерен Дизајн за двете, и на Мажите и на Жените.Достапно во 5 diopters/magnifications (одберете ја вашата големина пред да го додадете во кошничката).Кредитна картичка со големина и лесно да се лизга во вашиот џеб, паричникот или ташна.Стап очила на вашиот мобилен телефон, таблет компјутер или e-reader користење вклучени торбичка и лепило точки, така што тие се секогаш на дофат на раката кога ќе сакате да ја прочитате.Патентирана меморија мост авто-ја прилагодува мост за краен случај-бесплатно, удобно се вклопуваат.Нема повеќе bifocals и нема потреба да ги отстраните вашите очила или очила за сонце.slimlens се направени во САД и се загарантирани за живот.Ако некогаш се развие грешка, ние ќе ги замениме за слободни.Па сега можете да ги користите без да се грижите за кршење нив.

R

Избор на клиент