.

.

LimoStudio 32 5-во-1 Фотографија Расклопна Светлина Диск Рефлектор, 5 Бои Бела, Црна, Сребро, Злато, Проѕирен, AGG807

LimoStudio 32 5-во-1 Фотографија Расклопна Светлина Диск Рефлектор, 5 Бои Бела, Црна, Сребро, Злато, Проѕирен,

DEN 501.60
Залиха

5-во-1, 32" Фотографија Студио Расклопна Светлина Диск Панел Рефлектор Облик : Диск Рефлектор 5-во-1 мулти фото диск рефлектор - Сребро : за разлика и да се зголеми моменти - Злато : се постигне топло блескав кожата тонови - Црна : блокираат несаканите светлина - Бело : производство на неутрална боја температура - Проѕирен : за помек изглед без сенка Големина на Отвори : 32" Дијаметар Кога свитканите : 12" Diamter Нето Тежина : 1 Lbs Convenienct Архивиран круг носи торба вклучени Трајни и флексибилни челични пролет рамка - Лесно се шири и затворање.Фото Светлина Рефлектор Фото Мулти Диск Фотографија Осветлување Рефлектор Обелоденување : Дел(s) и/или дизајнот е предмет на промена без претходна најава за подобри перформанси.

R

Избор на клиент