.

.

Класичен Рамки Принцеза Срцето Блек Метал Табличка Рамка - Bling Кристал Инлеи

Класичен Рамки Принцеза Срцето Блек Метал Табличка Рамка - Bling Кристал Инлеи

DEN 442.56
Залиха

Се вклопува во Стандардната Големина на САД Плочи 6. Издржливи Полиран Метал Рамка за Максимална Хром Сјај.Украсена со Прекрасни Кристали Пломба - Срца и Цвеќиња Дизајн.Moveable пенливи кристал наредени тиара на врвот.Оваа рамка членки Принцеза " во домот букви на дното на рамката, со пенливи кристал наредени тиара на врвот.Крстосувачот Додатоци е едно семејство во сопственост на бизнис кој е производство и продажба на табличка рамки повеќе од 30 години.Преку иновации, внимание на детали и многу патентиран дизајн, Крстосувачот се разви во најголем снабдувач на табличка рамки, новина плоча штитови и хардвер монтажа на автомобилски резервни.Cruiser е продуктната линија, исто така, вклучува и стандард и ексклузивни Ѕвезда Pin заклучување хардвер, дизајнер fastener капи, додатоци за монтирање, мотоцикл рамки и 3d-Cals decals.Нека Cruiser Додатоци заврши својата возење е изгледа денес!.

R

Избор на клиент