.

.

Sweese 102.003 Порцелански Чинии - 18 Унца за Житарки, Салата, Десерт - Сет од 6, Кул Assorted Colors

Sweese 102.003 Порцелански Чинии - 18 Унца за Житарки, Салата, Десерт - Сет од 6, Кул Assorted Colors

DEN 911.76
Залиха

СТИЛСКИ ДИЗАЈН - симпатична уникатен стил, уметничка форма се направи неверојатна презентација на вашата маса.ДОБРА ГОЛЕМИНА ЗА РАЗЛИЧНИ ХРАНА На чинијата мерки 6.2 x 6 x 2.6 инчи, на врвот на rim 18oz.Совршен за житарки, супа или несакани салата, па дури и сладолед, овошје, салати, сосови, десерт.ЛЕСНО ПЛАСТОВИДНО т излезе од конвенционалните круг dinnerware додека не се откријат овој крива колекција.

R

Избор на клиент