.

.

Bling Табличка Рамка за Жените,1pc Искра Кристал Bedazzled Кристал Табличка Рамки со 1400pcs Rhinestones, рачно изработени Кристал Премија од не ' Рѓосувачки Челик Рамка со Завртка К

Bling Табличка Рамка за Жените,1pc Искра Кристал Bedazzled Кристал Табличка Рамки со 1400pcs Rhinestones, рачно

DEN 239.76
Залиха

????[Висок Квалитет] Повеќе од 1400 високо-квалитетни rhinestones се вградени во нерѓосувачки челик табличка рамка, кои се убава и сјајна во сонцето.Тие се водоотпорни и ' рѓа-доказ, и може да се користи во различни временски услови. ????[Големина Стандард] Оваа табличка рамка е погодна за сите 12.65*6.25 инчен регистарски таблички во сад и Канада, и тоа ќе не блокира регистрација етикети на четирите агли. ????[Лесно да се инсталира] лиценца плоча рамка доаѓа со инсталацијата додатоци, што може да биде инсталирана во неколку минути без дополнителни алатки. ????[Одличен Подарок] Оваа табличка рамка може да биде дадена за вашиот љубовник, пријатели, роднини, колеги, и пенливи подарок што го заслужуваат. ????[Квалитетна Услуга] чест ни е да ви послужи, ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе ви ги даде најдоброто решение.Оваа сјајна табличка рамка е направен од високо-крај материјали, кои искра, додадете убавина во вашиот живот, а во исто време да додадете чувство на луксуз, да се вашиот автомобил.

R

Избор на клиент