.

.

Филипс Овална Глава на Машина Завртки 316 од не 'Рѓосувачки Челик - #x 10-24 1-1/4 Количина 25

Филипс Овална Глава на Машина Завртки 316 од не 'Рѓосувачки Челик - x 10-24 1-1/4 Количина 25

DEN 471.36
Залиха

Филипс Овална Глава На Машина Завртки 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик - #10-24. Countersunk head со покрена domed врвот.Се користи за да се обезбеди материјали кои може да се tampered со. 316 од не 'Рѓосувачки челик е корозија и' рѓа отпорни.Овие навртки се идеални за saltwater влага средини.Објектот Пакет Количина : 25 | Димензии Име : #x 10-24 1-1/4".

R

Избор на клиент