.

.

JYDQM Гроздобер Дрвена Кутија за Накит Обетки Ѓердан Чување Накит Организатор Носителот Кутија (Боја : Б)

JYDQM Гроздобер Дрвена Кутија за Накит Обетки Ѓердан Чување Накит Организатор Носителот Кутија (Боја : Б)

DEN 10538.88
Залиха

Доволно голем капацитет, добар-потрага изглед, двојно чување.На кутија за накит е рачно изработени и притисок за мулти-слој за заштита на животната средина дрвена табла.Можете да ги зачувувате вашите омилени мали предмети, накит или своја тајна, lockable дизајн, безбедно и практично.Парична казна оддел дизајн, попрецизно чување на предмети.На ретро богатство градите со антички бакар-обоени заклучување може да го напуштите вашиот дом одлична класична атмосфера.Доволно голем капацитет, добар-потрага изглед, двојно чување.На кутија за накит е рачно изработени и притисок за мулти-слој за заштита на животната средина дрвена табла.Можете да ги зачувувате вашите омилени мали предмети, накит или своја тајна, lockable дизајн, безбедно и практично.Парична казна оддел дизајн, попрецизно чување на предмети.На ретро богатство градите со антички бакар-обоени заклучување може да го напуштите вашиот дом одлична класична атмосфера.Карактеристики : Материјал : дрво Големина : 29 x 19x 17cm Package Содржина : 1 x Ретро складирање кутија (не вклучува накит)Забелешки : 1.(Само продаде главни производи, а не и други производи)2. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.3. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!Белешки : бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

R

Избор на клиент