.

.

Нерѓосувачки Челик Храна Колба, Вакуум Изолирани Храна Контејнер, Ручек Кутија со Изолирани Ручек Кеса,со Лажица,за Деца на Училиште и Возрасни Статистика (3-Нивоа),

Нерѓосувачки Челик Храна Колба, Вакуум Изолирани Храна Контејнер, Ручек Кутија со Изолирани Ручек Кеса,со Лажица,за

DEN 1713.60
Залиха

[БЕЗБЕДНО И ИЗДРЖЛИВИ] : Храна одделение од нерѓосувачки челик го прави вашиот ручек кутија безбедно и издржливи, нема нарушување, нема рѓа,подобро за чување на храна свежа, можете да уживате во вашиот оброк без да се грижите. [12 ЧАСА ВАКУУМ ИЗОЛАЦИЈА] : Изолирани ручек кутија и торба, да ги задржи вашиот дом-готви топли оброци, свежи и спремни да се јаде без потреба за дополнителна греење или ладење. [ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ] : ви Благодариме на широк отвор, вие не само што може да лесно да се јаде од храна jug, тоа исто така е полесно да се пополни и чиста. [ЕДНОСТАВЕН И МОДЕРЕН ДИЗАЈН] : Мазна површина, врховниот изработка, тоа е еден убав допир и квалитет изглед, доаѓаат со изолирани ручек торба, тоа е погодно да се носат. [НЕ се ГРИЖИТЕ ЗА ИСТЕКУВАЊЕ] : Целосно течење доказ, Термички е мора да се има за да го зграби-и-оди наутро,Можете да го испуштите во вашиот briefcase или ранец, без да се грижите за случајно spills или мензи.Можете да се донесе супа или течна храна слободно.Дали сте се уште јадат ладни јадења?Се уште се јаде брза храна?Се уште се загрижени во врска со оваа ситуација во вашиот живот?Денес бурните живот, да почнеме да сфатат дека она што е важно во животот не е пари статус, слава и богатство, но, здравје и среќа!За здравјето на вас и вашето семејство, изберете здрав начин на живот!Кажете збогум на брза храна ера, веднаш ги користат нашите изолирани од не ' рѓосувачки челик ручек кутија!Производ description Material : нерѓосувачки steel Product Процес : Брусен Polishing Specifications : 1.5 L, 1.7 L, 2.3 LInsulation перформанси : 12 hours Note : големината на производот се мерени рачно, постои мала грешка, ве молиме да се разбере;Ние се инсистира на обезбедување на задоволително производи, ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме контактирајте ме во време, само купи со доверба, ви даде најдобра услуга!.

R

Избор на клиент