.

.

Roostery Крпа Коктел Салфетки, Мачка Шепа Народни Ретро Среден Век Геометриски Кругови Печати, Лен-Памук Платно Коктел Салфетки, 10in x 10in, Сет од 4

Roostery Крпа Коктел Салфетки, Мачка Шепа Народни Ретро Среден Век Геометриски Кругови Печати, Лен-Памук Платно

DEN 936.00
Залиха

Сет од 4, 10 инчен x 10 инчен крпа коктел салфетки.Достапен во 2 ткаенина опции.Укината полите, topstitching тема избрани за најдобри натпреварот за дизајн.Направени да Нарачате во САД.Материјал Тип : Памук, Лен Платно | Големина : 10" x 10".

R

Избор на клиент