.

.

Сад Сушење Багажник, Veckle 2 Ниво Компактен Јадење Управување со Utensil Носителот & Тоалетна Хартија Носителот Стојат, Veckle Слободни Стои во Тоалет Тоалет Хартија се Трка

Сад Сушење Багажник, Veckle 2 Ниво Компактен Јадење Управување со Utensil Носителот & Тоалетна Хартија Носителот

DEN 1055.76
Залиха

Компактен Дизајн Простор за Заштеда на енергија : модерни јадења фен може да се одржи 17 плочи, и пространа дното може да се стави на различни чинии, чаши, чинии, чинии супа која се целосно од вас, избор; На монтажни првенство држач за 6 чаши, 3 Мрежа прибор за јадење кофа складирање повеќе садови, заштеда на countertop простор.Имајте Countertops Сува : потрошувачка фах на сушење решетката за јадења со едно од страна на отворање може да се фати на вишокот вода и исцедете тоа без проблеми во мијалникот; На дното на прибор за јадење кофа може исто така автоматски да се исцеди водата во дренажниот послужавник за да се избегне акумулација на вода и чувајте го на чиста и уредна.Здрав Силна товарот тест за да се обезбеди стабилност на вашата кујна и не е лесно да се деформира.Стабилна Структура посигурен : Veckle тоалетна хартија се тркалаат носителот стои со тешки пондерирана база ви овозможува безбедно да се солза хартија, листови или стави тоа никаде без ѓубрето над; Наредени со 4 не се лизга paddings, спречување на тоалетна хартија се тркалаат носителот движат или лизгање и заштита на подот од тоа да биде изгребани.Мултифункционален Складирање на Хартија се Тркалаат : На самостојна тоалетна хартија носители може да се сместат стандард или џамбо хартиена крпа ролни на повеќето брендови; пондерирана тоалетна хартија носителот исто така, може да се користи за да се одржи пластични заврши или хартија за впивање потребни во кујната, резервни хартија од тоалет или мијалник.Тоа е исто така добар избор, како Р.В. тоалетна хартија на сопствениците.Ако сакате една од овие, можете да го купите одделно подолу.

R

Избор на клиент