.

.

Човекот-hj Риба Пронаоѓач Реално Водоотпорен Риба Пронаоѓач 200KHz/83KHz Dual-Sonar Фреквенција 100 Откривање Длабочина Аларм Детектор Трансдуцерот Риболов LCD Дисплеј (Боја : 71

Човекот-hj Риба Пронаоѓач Реално Водоотпорен Риба Пронаоѓач 200KHz/83KHz Dual-Sonar Фреквенција 100 Откривање Длабочина

DEN 631.20
Залиха

★LCD екран со течни кристали, може да обезбеди кристално јасни слики и одличен целна поделба. ★Здрав дизајн погоден за разни риболов средини. ★Може да открие и да се прикаже подводни преглед, водата, длабочина, температура на водата, риба големина и риба длабочина. ★На осветленоста на екранот може да се прилагоди.Лесно се читаат податоци во текот на ноќта или во сонцето. ★Можете да не контактирате во било кое време ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро и да ги реши тоа за вас.Боја : 718 LI.

R

Избор на клиент