.

.

Фиока за складирање Тиер 2 Лизгачки Кабинет Кошница се Повлече Организатор Фиока Идеален Countertop Провизии Под Мијалникот Десктоп Складирање(сива)

Фиока за складирање Тиер 2 Лизгачки Кабинет Кошница се Повлече Организатор Фиока Идеален Countertop Провизии Под

DEN 669.12
Залиха

Големина на : 14.57*10.24*14.96 во.Материјал : ПП.Боја : сива боја.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Големина на : 14.57*10.24*14.96 во Материјал : ПП Боја : сива Забелешка : 1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

R

Избор на клиент