.

.

Sportneer Пондерирана Smart Вежба Обрачот,Фитнес Карики за Возрасни,Губење на Тежината, 2 во 1 Прилагодливи Кружна Масажа со 24 Монтажни Јазли Фитнес Опрема, Одлична за Возр

Sportneer Пондерирана Smart Вежба Обрачот,Фитнес Карики за Возрасни,Губење на Тежината, 2 во 1 Прилагодливи Кружна

DEN 647.76
Залиха

【МОНТАЖНИ ДИЗАЈН】 се Состои од 24 монтажни делови, овој Паметен Фитнес Обрачот може да се вклопат сите големини на половината така што тоа може да прегратка стомакот за време на вашиот тренингот!Само се прилагоди на Hula круг да се изгради изгори и ќе ви помогне да хит сите ваши фитнес цели!. 【ПРЕМИУМ ИЗРАБОТКА】 Изградени со висок квалитет ABS и ПВЦ пластика и железо песок, пондерираниот обрачот и гравитација топката е како безбедно и издржлив како што може да биде!Плус, на влечете јаже може да се прилагоди за различни обука нивоа-подолго, потешки. 【360° ШОК АПСОРБИРАЊЕ на МАСАЖА】 Тренингот или масажа?Зошто да не и двете!Овој интелигентен фитнес обрачот може да се пофали шок апсорбирање на масажа, која ви овозможува да горат вашиот калории како и да се релаксираат вашиот половината.Конечно, изгледа тренингот за како се третираат!. 【МАЗНА & ШЕПОТ-ТИВКА】 Опремени мазна песна и со 3 сетови од 360° тивка ролки, на Sportneer вежба обрачот може да се ротира рамномерно, флексибилно и без проблеми и без нарушување на звук, дури и за време на вашиот најинтензивна сесии. 【НИКОГАШ не се ОТКАЖАТ ОД ОБРАЧОТ】 Намалувањето на обрачот повторно и повторно е вистинска главоболка.Ние го добивме тоа покриени!Во споредба со традиционалните ласери, овие паметни пондерирана карики е лесен и удобен за користење, обезбедување не падне!Многу погодна за возрасни, деца, фитнес професионалци и почетници слично!. 1. Согоруваат калории за да се постигне губење тежина. 2. Подобрување на перисталтиката на цревата и вежба за стомачни мускули. 3. Подобрување на телото флексибилност и обликот на добра фигура.Во споредба со традиционалните вежба обрачот, Sportneer smart фитнес обрачот не е лесно да падне, и тоа е мал и монтажни, кој е удобен за носење.И децата и тинејџерите може да се користат со доверба.Тоа е едноставен и безбеден за употреба и може да се вежба на половината и стомакот, кои се обично тешко да се вежба.Во исто време, тоа има ефект на масажа и опуштање на половината и стомакот.Квалитетот е сигурен, секое семејство треба да има еден!.Совети за Користење на Smart Фитнес Обрачот : .Ве молиме бидете сигурни дека секој дел е цврсто поврзан, потоа го ставаат на моќ топката во песна, и да се поврзете на интерфејс и, се тресат тоа за неколку пати за да се потврди дека тоа нема да се распадне, а потоа можете да започнете да вежбате.

R

Избор на клиент