.

.

1 Пакет Луксузни рачно изработени Црна Кристал Премија од не ' Рѓосувачки Челик Bling Табличка Рамка со Подарок Кутија | 1000+ компјутери Најдобрите 14 Аспекти SS20 Црна Кри

1 Пакет Луксузни рачно изработени Црна Кристал Премија од не ' Рѓосувачки Челик Bling Табличка Рамка со Подарок

DEN 600.00
Залиха

ТОЧНО БОЈА – Над 1000 рака вградени SS20 Јасно Кристал зголеми светлината рефракција на кристали core додавање на допир на луксуз.Сите камења се направени од природни кристал каде прецизност го намали својот ги исполнува вистинската боја.ОТПОРНОСТ на СЛОБОДНИ посебна светлина рефракција импровизирам повеќе нијанси на една боја.Ние само го користите rhinestones кои ги исполнуваат највисоките стандарди за да се обезбеди максимална светлост и издржливост.Сложена гем-како се намали Аспекти кои sparkle.By Рака на Срцето.Нашиот господар занаетчии овековечил на предци спасител-faire додека останатите во првите редови на технички иновации.Спецификации : .Големината на рамката : 12.25" X 6.25"Рамка материјал : не' Рѓосувачки Челик.Пакетот вклучува : . 1 x HC Bling Табличка Frames2 x Стандардни Шрафови (Одговара на повеќето возила)2 x Појавување Bling Завртка Капа Covers2 x Подлошки.

R

Избор на клиент