.

.

RBX Момчиња Sweatpants – 4 Пакет Активни Руно Jogger Панталони (Големина: 5-20)

RBX Момчиња Sweatpants – 4 Пакет Активни Руно Jogger Панталони (Големина: 5-20)

DEN 958.80
Залиха

Машина За Миење.САЛОН ПАНТАЛОНИ : Нашата дише и лесни момчиња joggers исто така, може да се носи како дневна панталони; Еластична корселе обезбедува сит и совршено се вклопуваат и нуди максимална удобност во текот на денот без ограничување на нејзиното движење; Ова multipack вклучува четири пара на стилски joggers и го прави голем прилог на нејзината гардероба.Топла и Пријатна - супер мека, топла и дише руно материјал и врзани нозе се задржи топлината во внатрешноста, со што овие активни bottoms совршен за пешачење, работат надвор, или при извршување на активности на отворено на ладилникот дена.Било твин (tween) или тинејџерски ќе сакаат да ги носат на суд!Удобно Вежба Облека - На дише и влага-wicking материјал ќе го задржи вашето спортист суво и ладно додека тој практики било кој спорт што тој го сака.Дали тој е во фудбал пракса, спортување, или само на дружење, овие joggers за момчиња секогаш ќе го задржи удобно и топло.Добиете овој пакет на два пара на повик панталони за вашиот син, внук или брат за прифатлива цена.Совршен Подарок - Овие супер удобен sweatpants за момчиња ќе направи одличен подарок за Божиќ или роденден.RBX Момчиња Sweatpants – Активно загревање Песна Руно Jogger Панталони ќе биде вашиот младо момче е назад-до-училиште омилени.ВИСОК КВАЛИТЕТ JOGGERS : На лесни и дише спортски панталони нудат максимална удобност да се задржи вашите активни момче се вклопуваат и кул без ограничување на движење; Совршен како секојдневниот loungewear и за спорт, вклучувајќи кошарка пракса, фудбал, трчање, џогирање, или играње.УДОБНОСТА ОДГОВАРА : Овие мека sweatpants функција еластична корселе да ги спречи добивање испреплетени под неговите нозе; Нашите панталони ќе го задржи вашето момче удобен и да останете во место за време на некоја тренинг сесија, што ги прави голема тренингот bottoms за мали и големи момчиња; се Водат од неговата активна колекција со овој multipack.MULTIPACK ВРЕДНОСТ : Добијте пакет од 4 стилски потење, кој релаксирана се вклопуваат и еластична корселе за совршено се вклопуваат; Тие може да се носи како дневна панталони или activewear, совршен за на училиште, спортување, или само релаксирачки дома; Без оглед на тоа каде тој оди тој секогаш ќе биде удобно во овие стилски момчето joggers.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ RBX : Момчиња Jogger Sweatpants; Прославувањето на фитнес со интегритет, иновации и да се внимава на модата; го Живеат Животот Активни.

R

Избор на клиент