.

.

Ранец Анти Изгуби Бебето Деца Одење Безбедност Ранец Мали Деца Анти-Изгубени Патна Торба Подигнат Кормилото Симпатична Ранци со сигурносно јаже за Бебе Дете Повод

Ранец Анти Изгуби Бебето Деца Одење Безбедност Ранец Мали Деца Анти-Изгубени Патна Торба Подигнат Кормилото Симпатична

DEN 333.12
Залиха

1.Супер симпатична дете поводник ранец - Прекрасна и кул ранци, одличен подарок за малку деца со убави животни атрактивен дизајн, совршено за децата кои одат надвор за патни и дневни центар. 2.Оваа Анти-Изгуби Бебето Ранец има монтажни поводник да се задржи вашето дете безбедно и да останат во близина.Долги монтажни поводник - 43.3 во (1.1 M) - Дозволете им на вашите мали слатки години да се движат слободно, додека се уште има целосна контрола на својата насока!Отстрани поводник да го редовни симпатична ранец.Децата не можат да се кандидира off - одличен начин да се задржи деца затвори и безбедно во народот, јавни места или во текот на семејството сали. 3.Удобно и безбедно допир.Мала тежина, не ќе товар на вашите деца. 4.Анти пад клип дизајн на половината, ефикасно да го спречи падот, нека бебе поудобно.Безбедноста тока се прилагодливи; ремени се одржи совршена за позиционирање. 5.Тоа е мало бебе безбедност темперамент, да им помогне на бебето да научат да одат и тоа исто така може да се uesd како мал ранец за лесно складирање, како што се пелени, брише, pacifiers и така натаму.Ранец со симпатична дизајн и светла боја се направи вашите деца сакаат тоа.Ранец Подигнат карактеристики целосно функционална ранец и безбедност темперамент.Tether е 100cm долго, која помага да се задржи детето безбедно и затворите, додека дозволувајќи им на некои слобода да се истражуваат светот околу нив.

R

Избор на клиент