.

.

СПИ 2401LW SEAGATE СПИ 2401LW SEAGATE СПИ 2401LW

СПИ 2401LW SEAGATE СПИ 2401LW SEAGATE СПИ 2401LW

DEN 1070.40
Залиха

Со Гаранција.Seagate STD2401 LW 4mm DDS4 20/40 GB Int.LVD Certance Детали за Производот : - Производителот : Seagate - Објект Состојба : Обновена со Производителот Спецификации - Дел Број : STD2401 LW - Тип на Производ : Лента Дискови - Технологија Категорија : 4mm (DAT) - Формат на Снимање : ДДС-4 Капацитет : 20/40 GB - Интерфејс : SCSI LVD - Форма Фактор : Внатрешен - 3.5"/5.25" - Sanworks SKU# : SWN003839 - Дополнителни Информации за Производот : ве Молиме јавете се Sanworks за спецификација или компатибилност прашања.Производ Нагласува : - 90 Дена Неограничена Гаранција - Продолжената Гаранција се Достапни - Една Година за Поддршка на Производот со Sanworks Вклучени - 100% Задоволство или Вашите Пари Назад - Во Парк.

R

Избор на клиент