.

.

SPNEC LED Маса Светилка Око Заштита Dimmable LED Читање Табела Светилка Светлина RGB Допир за Контрола на Календарот, Часовникот за Аларм Температура Светилка (Боја : A)

SPNEC LED Маса Светилка Око Заштита Dimmable LED Читање Табела Светилка Светлина RGB Допир за Контрола на Календарот,

DEN 2973.12
Залиха

Е Светилки Се Вклучени : Yes.Тип На Прекинувач : Допир За Вклучување/Исклучување.овој минималистички табела светилка е најдобро за спална соба, дневна соба, бебе соба, канцеларија, кафе на маса, колеџ ученичкиот дом, кафе, bookcase во вашата библиотека или ден.Боја : A.

R

Избор на клиент