.

.

Пластовидно Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија,2 Нивоа Протекуваат-Доказ Плоштадот бенто Кутија Изолирана Храна Контејнер со Прибор за јадење и Ручек Кеси,за Возрасн

Пластовидно Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија,2 Нивоа Протекуваат-Доказ Плоштадот бенто Кутија Изолирана Храна Контејнер

DEN 1590.48
Залиха

【Мултифункционален Ручек Торба】Со Чанта & Прилагодливи Рамо Ремени Дизајн,вие би можеле да се носат со подигнување на рака или виси тоа преку рамо, како ви се допаѓа.Ве молиме да веруваме дека вашиот избор,нашата компанија се обидува потрудиме да го обезбеди секој клиент најдобра услуга.Здрава и безбедна, без мирис и avirulent,многу лесно да се чисти додека отпорен на бактерии, рѓа,корозија и репродуктивните. ♣Разноврсна торба одличен за работа ручеци, пикник, патување, BBQs,кампување,плажа итн ♣Мали предни џебови за вашиот копчињата, телефон, паричник и други essentials.【Високо Квалитетен Материјал】Нашите Контејнери се направени од храна одделение материјал и нерѓосувачки челик,изолација, висока температура отпор.Производ параметар Име:Нерѓосувачки челик изолирани ручек кутија Материјал : ПП+ABS+304 од не ' рѓосувачки челик Боја : розова, сина, црна, бела Капацитет : 400ml, 800ml *големината е рачно мери, постојат некои грешки, кој нема да влијае на нормална употреба. 【Известување】Ако не сте задоволни со нашите производи,слободно контактирајте со нас во секое време и да побарате враќање или целосно враќање на средствата.Добро запечатени и изолација,изолирани од надворешниот пластични се да одржите храната топла или ладна за долго време.Се сретне крајната разноврсна lunchbox, Вашиот најдобар пријател во кујната или надвор. ♣ Лесно да се носат со прилагодливи рамо, рака со тока за вршење на удобност.Првиот горниот слој е наменета за ставање супа,ставете супа во првиот горниот слој е подобро да се избегне какво истекување.

R

Избор на клиент