.

.

Bestkiy 16 Лист Божиќ Нокти Сјајот Уметност Decals, Злато Снегулка Елка Елени самолепливи Помине Трансфер Налепници за Божиќ DIY Помине Уметност Маникир Декорација

Bestkiy 16 Лист Божиќ Нокти Сјајот Уметност Decals, Злато Снегулка Елка Елени самолепливи Помине Трансфер Налепници

DEN 95.76
Залиха

Пакетот Вклучува : ќе добиете 16 Листови 3 D Божиќ уметност decals, секоја хартија мерки 2.5 x 2.1 инчи, вклучува различни видови на обрасци : Божиќ дрво, снегулка,sock, бел, snowmen, ирваси, дедо мраз итн.Овие нокти decals се на Божиќ тема, лесно да го додадете вашиот облекување добро празнично чувство.Висок Квалитет : Божиќ метален помине decals се направени од високо квалитетни материјали, кои безбедно да се носат на кожата и безбедно за бремени жени или деца, можете да го користите за безбедно, уживајте во вашиот сопствен блескав изглед ноктите и добро време.Лесно Да Си : Овој божиќ нокти вода трансфер налепница се самолепливи.Отстрани филмот на производот,отсечени patter и се фрлам во вода 10-20 секунди.Вие само треба да се користи помош на пинцета да ги собереш на налепници и да ги поставите на ноктите уметност.Тоа ќе се држи цврсто на вашите нокти, нанесете слој на транспарентен лак за да се добие подобар ефект и трае што подолго од вообичаеното.Кога и отстранување на нив, вие само треба да нежно солза ги исклучи.Широка Примена : Овие Божиќ нокти decals може да се примени на УВ гел ноктите, на доградба на акрилни нокти, природни нокти, се соочи со шминка,телефон случај,уметнички дизајн,домот и декорација, итн.Одлично за професионални ноктите салон и дома помине DIY користите, исто Така, најдобриот подарок за пријателите и семејството.Гаранција : Ако имате било какви прашања во врска со нашиот божиќ нокти налепници, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме во најкраток можен рок, и да им понудиме совршен aftersales услуга за да ги задоволи вашите барања.

R

Избор на клиент