.

.

Newbested 24 КОМПЈУТЕРИ Плетење Бод Носители,Шарени Предиво Бод Носителот Сет за Плетење Поими Алуминиум Бод Носители Безбедност Игли(6 Големини,Измешани Бои)

Newbested 24 КОМПЈУТЕРИ Плетење Бод Носители,Шарени Предиво Бод Носителот Сет за Плетење Поими Алуминиум Бод Носители

DEN 214.80
Залиха

Материјал : Изработени од високо квалитетни алуминиумски материјал,лесни,трајни и здрав.Големина : 6 различни големини,4 плетење бода во секој големина,вклучувајќи 2.4"/6cm,3.5"/9cm,4.7"/12cm,5.9"/15cm,6.7"/17cm,7.9"/20cm,различни големини за да ги задоволат вашите различни потреби.Случајни бои : Што треба да знаете е дека овие бод носители се случајни бои,која ќе ви донесе добро расположение на сметка на своите избрани светли бои.Погоден сцена : Тоа е идеален додаток за плетење ќебиња,шалови,јоргани,кожа или друг плетење проект,кој го направи тоа лесно и практично за вас да се заврши вашиот занает.Одлична дизајн : Тоа е погодно да го отворите и затворите,и овие бод носители се на сигурен и уникатен fastener,која ќе го направи тоа лесно да ги одржи без snagging.Пакет се вклучени : 24 КОМПЈУТЕРИ Плетење Бод Носители(6 Големини,Измешани Бои) Материјал : Изработени од високо квалитетни алуминиумски материјал,лесни,трајни и здрав Големина : 6 различни големини,4 плетење бода во секој големина,вклучувајќи 2.4"/6cm,3.5"/9cm,4.7"/12cm,5.9"/15cm,6.7"/17cm,7.9"/20cm,различни големини за да ги задоволат вашите различните потреби Случајни бои : Што треба да знаете е дека овие бод носители се случајни бои,кој ќе ви донесе добро расположение на сметка на своите избрани светли бои Погодни сцена : Тоа е идеален додаток за плетење ќебиња,шалови,јоргани,кожа или друг плетење проект,кој го направи тоа лесно и практично за вас да се заврши вашиот занает Одлична дизајн : Тоа е погодно да го отворите и затворите,и овие бод носители се на сигурен и уникатен fastener,која ќе го направи тоа лесно да ги одржи без snagging ве Молиме да се чувствуваат слободни да cantact ни за какви било проблеми на производи или наредби со Висок квалитет,повеќе количини,но, повеќе евтини цени,направи секој долар е вреди да се трошат.

R

Избор на клиент