.

.

3-Светло Геометриски Pendant Светлина Тела трпезарија Модерна Лустери Современа Pendant Светлина Средината Век Таванот Виси Лустерот за Entryway Ходникот Кујна Foyer Дневна Со?

3-Светло Геометриски Pendant Светлина Тела трпезарија Модерна Лустери Современа Pendant Светлина Средината Век

DEN 2351.76
Залиха

【Преодни Дизајн-Микс на Среден Век и Contempory】На pendant светлосни тела со преодни дизајн, и експерт мешавина на хром финиш челик и метал можат да го потврдат тоа.На Геометриски облик вградени во лустери со многу специфичен изглед би ниво до вашата соба веднаш. 【Совршена мешавина на ЦРНО и ХРОМ боја】Хром Внатрешна коцка димензија:8.5 инч.Црна Надворешниот коцка димензија : 10.24 инч.Виси држава : 15.75" ширина x 18.9" висина. 【Лесно да се инсталира и прилагодливи】На лустерот е идеален за повеќе виси локации - на 47.24" кабелот е лесно прилагодлив за било која висина се што сакаат.Додека 18.9" x 15.75" лустерот големината не е мал, тоа е исто така, не е толку голем што изгледа надвор од местото во entryway со висок таванот, над табелите или во пристоен големина соби.Прилагодете ја висината на pendant да додадете уште повеќе elegence. 【Широко Совршен Употреба за Било која Оркестарот Теми】Добро за теми на индустриски,модерен и фабрика stytle.Од традиционалните и класичната да се елегантни и модерни. 【Жалам, нема да се Купи】Оваа pendant светлина за кујна островот вклучува сите монтажа на хардвер и на брз и лесен упатство за инсталација.2-годишната гаранција и техничка поддршка.

R

Избор на клиент