.

.

Расклопна Миење Слив за Бебето, Повеќенаменски Преносни Бебе Перење До Слив, Цртан филм Лесни Мијалник за Децата се Соочуваат со Миење на Овошје Семејство Бања, Куј

Расклопна Миење Слив за Бебето, Повеќенаменски Преносни Бебе Перење До Слив, Цртан филм Лесни Мијалник за Децата

DEN 2006.40
Залиха

【РАСКЛОПНА & ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на】Преносни виткање дизајн може да го спаси вашиот простор.тоа е лесно да се продавница.Можете да превиткајте го и ставете го во агол од шкафот, кога не треба да го користат. 【БЕЗБЕДНО И ИЗДРЖЛИВИ】Мулти-цел контејнер, направи на безбеден и еколошки PP и TPR материјали со пластична rim и база за издржливост да го издржат нормална употреба и абење на употреба на отворено. 【МУЛТИ-ЦЕЛ да се МИЈАТ СЛИВ】Совршен и преносни за внатрешна и надворешна потреби.Совршен за деца да се измијат лицето/нозе.Или може да се користи како се мијат слив за зеленчук и овошје.Исто така погодна за отворен патување. 【СОВРШЕН ДИЗАЈН】На количка за миење слив е дизајниран во една симпатична цртан филм форма, која го привлекува вниманието на децата, ја подобрува забава на миење раце, и ги прави да не падне во љубов со миење. 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】Квалитет здрав слив, се Скрши отпорни, анти-прашина.Мазната површина е лесно да се биде суспендиран до, само треба да се измијат тоа по употреба да се задржи чиста, и Тоа, исто така, воздух суши брзо.Боја : Зелена.

R

Избор на клиент