.

.

Лак Абразиви 11169 Монтирани месо тело Размавта Тркала, 60 Ронки, 1-Инчен x 1-Инчен x 1/4-Инчен месо тело, 10-Пакет

Лак Абразиви 11169 Монтирани месо тело Размавта Тркала, 60 Ронки, 1-Инчен x 1-Инчен x 1/4-Инчен месо тело, 10-Пакет

DEN 648.00
Залиха

1 инчен x 1 инчен x 1/4-инчен месо тело.Изработени од 100% X-Flexed Египетски памук посебно направени за монтиран размавта тркала.Балансирана изградба дава на тркала ќе креираат издржливост на притисок при високи ВРТЕЖИ во минута.Одлично за мешање, доработка и debarring на многу тесни места.Пакет од 10 размавта тркала.Лак Абразиви 11169 Монтирани месо тело Размавта Тркала мерка 1 инчен x 1 инчен x 1/4-инчен (месо тело) и се направени од 100% X-Flexed Египетски памук посебно направени за монтиран размавта тркала.Нивниот рамномерен изградба дава на тркала ќе креираат издржливост на притисок при високи ВРТЕЖИ во минута.Тие се одлични за мешање, доработка и debarring на многу тесни подрачја и чистење burrs и теми. 60 Ронки.Макс. ВРТЕЖИ во минута : 30,000. Пакет од 10 размавта тркала.

R

Избор на клиент