.

.

g-ЏЕК Нано Lonic Магла Spraye, Преносни Лицето Atomization, се Соочуваат со Навлажнувачки за Нега на Кожата

g-ЏЕК Нано Lonic Магла Spraye, Преносни Лицето Atomization, се Соочуваат со Навлажнувачки за Нега на Кожата

DEN 432.00
Залиха

Придавам влогови на вашата Кожа : Ова се Рачни Нано Sprayer се користи за нега на лице, тело, коса и друга позиција.Погоден за сите видови на кожа.Совршен за одржување на вашата кожа хидриран.Лесен За Користење : На рака steamer е мини големина, може да се стави тоа во вашата чанта, чанта, schoolbag, па дури и џебовите и да го користите во секое време.По пополнување на вода, притиснете на прекинувачот и спреј може да се испрскаат со убава светла.Голема И Трајна : 12ml голем резервоар за вода, полнење преку usb, може да се користи за повеќе од 3 часа, кога целосно наполнета.Реставрација на Кожата : со Користење на steamer за лицето Може да се поправка sunburned кожата.Порите се отворени на кожата или чувствува болка и јадеж,се Сврти на производот за неколку минути, кожата ќе обновување fastly.Сите Сезони Користење : Оваа корисна преносни лице steamer sprayer направи да се чувствува релаксирачки и кул на топол ден, и помага на кожата да остане хидриран во текот на зимската сезона. "Опис на производот : Боја : Бела,Производ Големина : 11 X 3.75 cm,Производ Тежина : 63g,Производ Материјал : ABS Резервоарот за Вода Капацитет : 12ml,Батерија Спецификација : Литиум-јонска barrery 3.7 V 180m Ah,Влезен Напон/Тековни : DC5 V/1А, Пакетот Вклучува : 1 x Sprayer,1 x Полнење преку USB Кабел,1 x Прирачник за Корисникот ".

R

Избор на клиент