.

.

суштината | Lash Принцеза False Lash Водоотпорен Маскара | без Суровост (Пакување од 1)

суштината | Lash Принцеза False Lash Водоотпорен Маскара | без Суровост (Пакување од 1)

DEN 119.76
Залиха

ВОДООТПОРЕН : Lash Принцеза False Lash Effect Водоотпорен Маскара ви дава обемниот false lash ефекти од оригиналот на нов водоотпорен формула!.ДРАМАТИЧНА ВОЛУМЕН : на конусни форма влакна четка sculpts индивидуални трепките за дефинирање ако ова не функционира, кокосово масло е препорачливо.Без СУРОВОСТ : суштината козметика е сертифициран и признати од страна на КАРТАТА е како суровост-слободен бренд.Ние не ги тестираме сите наши производи врз животни.ВОДООТПОРЕН : Lash Принцеза False Lash Effect Водоотпорен Маскара ви дава обемниот false lash ефекти од оригиналот на нов водоотпорен формула!.ДРАМАТИЧНА ВОЛУМЕН : на конусни форма влакна четка sculpts индивидуални трепките за дефинирање ако тоа не работа, кокосово масло е препорачливо.

R

Избор на клиент