.

.

Manbl 20 Поставува Совршено се Вклопуваат Копчето Прилагодливи Не Шие Инстант Копчето за Панталони, 17mm Замена Жан Копчиња Монтажни Панталони Копчето, Додава Или се На?

Manbl 20 Поставува Совршено се Вклопуваат Копчето Прилагодливи Не Шие Инстант Копчето за Панталони, 17mm Замена

DEN 1927.20
Залиха

【Широко се користи】 : Фармерки копчето за кошули, фармерки, подвезици, јакни, чанти, кожни занает и други тешки тежина ткаенини. 【Висок Квалитет 】Отстранлив копчиња се направени од високо-квалитет метал, не rusty, силни и издржливи.Копчето површински дијаметар е 17mm.Вкупно 20pcs. 【 Лесно Копчето Инстант 】 : Вие сте во можност да го замени копчиња на било облека секој ден.Неверојатно, овој комплет ќе стане најбрзиот начин да го замени копчиња, додавање или намалување на просторот за да фармерки' половината и др. 【Го прави Животот Полесен】 : Лесно клип snap капи метал копчето .Без шиење е потребно да се прикачите на вашиот облека.Едноставно се инсталира и да се отстрани само во неколку минути.Целокупната, тоа е многу функционална производ, па секој може да го користат. 【Картичка Дизајн】Единствена картичка дизајн, може да не падне кога заглавен, и тоа ќе биде како тесни како картичката за долго време.Пренослив и Обновливи -умен изградена-во пролет им овозможува на копчето за да имаат монтажни прецизност структура, овозможувајќи им на обновливи употреба.Тоа е исто така одлична замена за исчезнати копчето.Спецификација Предмет Тип : Фармерки Копчето Материјал : Метал Димензии : Дијаметар : 1.7 cm/0.6 во Боја : Како на сликата покажува Количеството : 20pcs/торба Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.Зошто ви се допаѓа ова Нема да се Шие Копчиња ? - Се замени, да се намали и да ги прошири своите панталони веднаш - се Применуваат во секунди, без шиење потребно - Multi-pattern selection што доаѓа со голема вредност за пари - Пари спасител за секој кој добива или губење на тежината Не се потребни алатки, лесен за инсталација и отстранување во само 3 секунди.

R

Избор на клиент