.

.

Wusikd ноќта на Вештерките Крпа Салфетки Сет на Вештерка 1 Шапка Тикви Ѕвезда Вечера Салфетки Солидна Перат Обновливи Полиестер Табела Салфетки Преголеми 20X20 со Hemmed Р?

Wusikd ноќта на Вештерките Крпа Салфетки Сет на Вештерка 1 Шапка Тикви Ѕвезда Вечера Салфетки Солидна Перат Обновливи

DEN 794.40
Залиха

Е добар companion во вашиот живот.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ Специјално направени со висок квалитет трајни полиестер, печатени пред направени од праска кожа, сомот, анти-навремено, мека на допир и висока апсорпција.Други значења : лесен материјал и уникатен дизајн и совршена големина, нашиот материјал може да се користи и како рака крпа, која е погодно да ги носите.Избрана Крпа Салфетки : Производ Details Material : 100% Полиестер, Праски, Кожа, Сомот.Овие крпа салфетки стане помек и не се распадне во текот на следните машина или миење на рацете, и на ивица и лесна структура, им даде сила и издржливост.

R

Избор на клиент