.

.

Navitech Apple Види Пиштол Сива Метал Алуминиум Полнење Dock/Станица/PlatCompatible со Нив

Navitech Apple Види Пиштол Сива Метал Алуминиум Полнење Dock/Станица/PlatCompatible со Нив

DEN 342.96
Залиха

Apple се Види е индуктивен полначот слотови удобно во клупа, едноставно место на платформа и работи како часовник додека се полни.Работи со сите Apple Види модели вклучувајќи Нерѓосувачки челик / Anodised алуминиум и 18 karat Злато верзија.Одлично место за да се задржи вашиот Apple Види чиста и безбедна во текот на ноќта додека се полни.Направени со вистински алуминиум оваа стојат има повеќе тежина за подобра стабилизација и професионален изглед.Службен Navitech Grey Алуминиумски Полнење на обвинителна Клупа за Apple се Види.

R

Избор на клиент