.

.

Крпа Салфетки Вечера Салфетка - Среќен Божиќ Поздрав Картичка Покана Елени Букет Цвеќиња Декорација за Обновливи Табела Салфетки 20x20in Сет на 1/4/6 за Деца Одмор Дома ?

Крпа Салфетки Вечера Салфетка - Среќен Божиќ Поздрав Картичка Покана Елени Букет Цвеќиња Декорација за Обновливи

DEN 47.76
Залиха

¡ôDimensions£º 20 x 20 во Право големина за кујна дневна декорација.Совршен за големи партии, секојдневни или за комерцијална употреба. ¡ôMaterial : Направен од Обновливи Полиестер Платно, тоа е супер издржлив, навремено-бесплатно, отпорни на топлина и машина перат.Тоа¡s совршено да се облекуваат вашата кујна на маса, како декорација. ¡ôCustomized подарок : Напредни уникатен прилагодите технологија нè прави да се печати она што сакате да високиот квалитет на производите за меморија како најдобар подарок за вашите важни луѓе на денот на Благодарноста, Божиќ, ноќта на Вештерките, и други манифестации. ¡ôElegant Hemmed Рабови за 6 mm& Лесна Конструкција за дневна кујна декорација. ¡ôWarranty£ºWe се обидуваме се потрудиме да им понуди најдобра услуга и ние ја преземе одговорноста за неисправни предмети.Па ве молиме контактирајте со нас пред вашиот дух добивање на лошо, ако не сте задоволни со нашите производи. ¡ôSize£º20¡Á20 во ¡ôMaterial£ºPolyester ¡ôPattern£º1 компјутери/4 парчиња/6 компјутери ¡ôWashable, отпорни на топлина ¡ôEasy да се исчисти ¡ôDoesn не навремено ¡ôA голема оркестарот за вас вечера табела. ¡ôCustomized print за да ги декорирате вашиот дом. ¡ôSuitable за Вљубените£ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ и сите други фестивали.Совршен за Вечера, Коктел Забави, Бебе Туш, свадба приеми, итн.

R

Избор на клиент