.

.

1/12 Гол Велосипед Бр 15 Хонда CB400FOUR

1/12 Гол Велосипед Бр 15 Хонда CB400FOUR

DEN 1603.20
Залиха

Овој модел комплет може да бара собранието и сликарство.Цемент, алатки и боја не се вклучени.Содржи мали делови, се препорачува за возраст од 14 & up.Вештина ниво 3. ОВА НЕ Е ИГРАЧКА.Decals се вклучени за дополнителни детали и реализам.Многу детални.Делови се пластични текстура за да личат на други материјали.Што може да се види собранието инструкции и сликарство шема вклучени.Оваа точка е Сосема нов & фабрички запечатени.

R

Избор на клиент