.

.

YOUMI Премиум Силика Гел Чиста & Safe Силика Гел Пакети Desiccant Одвлажнување

YOUMI Премиум Силика Гел Чиста & Safe Силика Гел Пакети Desiccant Одвлажнување

DEN 167.76
Залиха

Посебни desiccant за Youmi автоматско мачка куче фидер.Место силика гел пакети во капакот на овој внесувач е храна контејнер да ја заштитите вашата предмети од влага штета.Храната на Безбедни,Чиста бела силика гел монистра не содржат укажува монистра и нема да се промени боја кога тие се заситени.Премиум Силика Гел Чиста & Safe Силика Гел Пакети Desiccant Одвлажнување.

R

Избор на клиент