.

.

Бош SRM6R120 5 компјутер. 120 Ронки 6 Во. Мулти-Дупка Кука И Јамка Пескарење Дискови

Бош SRM6R120 5 компјутер. 120 Ронки 6 Во. Мулти-Дупка Кука И Јамка Пескарење Дискови

DEN 138.00
Залиха

Мулти-дупка дизајн – направени за да се оптимизира прашина екстракција.Калциум стеарат ронки дизајнирани за брзина и издржливост во тешки опкружувања.Издржливост – конструиран за да се помогне во обезбедувањето на дискот се противи затнување за перформанси и стабилност.Професионален квалитет – обезбедува супериорни перформанси за дрво апликации.Бош кука и јамка мулти-дупка пескарење дискови се направени со висок квалитет на калциум стеарат ронки за брзина и издржливост во тешки опкружувања.Мулти-дупка дизајн оптимизира прашина екстракција.Отворен грб, смола-врзани калциум стеарат абразивни дава долг живот и брзо материјал отстранување на дрво и други површини.Овие дискови се конструирани да се помогне да се обезбеди дискот се противи затнување за перформанси и стабилност.Тие се обезбеди кабинетот на одлуки, refinishers, столари и на други корисници со супериорни перформанси за апликации како што се полирање, пескарење во-помеѓу две облоги и фино брусење на цврсти површини.

R

Избор на клиент