.

.

КОДАК Printomatic Дигитални Инстант Печати Камера - Полна Боја Отпечатоци На ЦИНК 2x3 Леплива, Поддржан Фото Хартија (Сива) Печати Спомени Веднаш

КОДАК Printomatic Дигитални Инстант Печати Камера - Полна Боја Отпечатоци На ЦИНК 2x3 Леплива, Поддржан Фото Хартија

DEN 239.76
Залиха

СИТЕ-ВО-ЕДНО PHOTOGRAPY - Точка-и-Пука PRINTOMATIC Камера нуди моќни 5 MP сензор и широк агол f/2 леќа.На Printomatic е идеален за сите-во-едно решение за снимање и споделување живописни графики моментално каде и да сте.БРЗО ЛЕСНО И ЗАБАВНО – Оваа Точка и Пука на камерата брзина ви овозможува да се фотографира со нова фотографија, додека печатење претходната шут.Таа, исто така доаѓа опремена со сензор за светло кој автоматски ќе го вклучите блицот во ниско-прилагодувањата на светлото.ЕДНО ПЕЧАТЕЊЕ - Кодак Printomatic камера веднаш отпечатоци 2x3" фотографии.Камерата користи Кодак Цинк Фото Хартија, па нема мастило касети, тонери или филм се потребни.Фото отпечатоци се трајни, вода-отпорни, отпорни на абење и дупка со слободни.ПОСТАВЕН ДИЗАЈН – Доаѓа во Спектар на Забава, Смели Бои.Компактен дизајн Лизга уредно во вашиот џебот од кошулата.Направете го тоа лесно да ги носите, како ви одат за вашиот ден, обезбедувајќи ви секогаш имате на Вашиот Printomatic со вас.ИНСТАНТ ВРЕДНОСТ - и Покрај многуте дигитални технолошки достигнувања Кодак Printomatic Камерата е лесен-за-користење на производот.Камерата има слотови за прикачување на вратот рака, и да ги зачувува фотографии на Micro SD картичка.Не USB Вклучени.Боја : Сива | Стил : Камера.

R

Избор на клиент