.

.

Legrand - На-П AU5901WHV1 InWall MP3 Плеер Систем, Бела

Legrand - На-П AU5901WHV1 InWall MP3 Плеер Систем, Бела

DEN 4798.80
Залиха

Простор за заштеда во ѕид дизајн ја елиминира потребата за голем клупа или станица за полнење.Поддржува полнење на вашиот MP3 плеер преку погодно USB порт и играчот на производителот кабелот.Одговара на повеќето паметни телефони и MP3 плеери.Организира моќ и аудио кабли за да се обезбеди атрактивна заврши.Во ѕидот MP3 плеер систем вклучува речиси сè што е потребно за да се инсталира завршено стерео-квалитет на звук систем.Само додадете говорник(s) и MP3 плеер и вашата се подготвени да си одат.Комплет вклучува : 1 на Тастатурата - Бела 1 Стерео извор на текст - Бела 1 Универзален играч стенд - Бела Сите кабли и снабдувањето со електрична енергија е потребно за да се инсталира една соба систем вклучени.

R

Избор на клиент