.

.

DDGD Батерија Полнач,TELESIN 3‑Канал Батерија Полнач за Батеријата Складирање Полнење Случај Кутија за GoPros Херој 9

DDGD Батерија Полнач,TELESIN 3‑Канал Батерија Полнач за Батеријата Складирање Полнење Случај Кутија за GoPros Херој

DEN 467.76
Залиха

Додаток полнење кутија, складирање и полнење функции во едно.Мал и лесен за носење, може да се сместат 3 батерии и 2 чување картички.Во внатрешноста на врвот капак усвојува силикони картичка слот за заштита на батеријата при чување на тоа.Одговара за Go Pros херој 9 Спортови Камера Батеријата.Со светло на индикаторот за полнење, се префрлат на моќ и сина светлина доаѓа на, зелено светло значи целосна, црвено светло значи полнење, жолта светлина значи блиску до целосна.Лесен за полнење да се појави, го полначот усвојува Тип-C текст интерфејс, кој може да се користи за мобилен телефон полнење, компјутер полнење, автомобилот полнење на мобилни моќ полнење, итн. 5 V 2.4 брзото полнење трае само 2.5 часа за целосно полнење сите три батерии истовремено.Спецификација : Предмет Тип : Полнење Случај Боја : Црна Материјал : Пластични Тежина : Околу. 166g/5.9 оз Текст : 5 V 2.4 ЕДЕН Излез : 4.4 V 800m A x 3 Работна Температура : 5°C~45°C Применуваат Модели : за Go Pro херој 9 Спортови Камера Батеријата Пакет Листа : 1 x Полнач 1 x Полнење Кабел 1 x Прирачник Забелешка : Различни брендови на батерии имаат различни капацитети.Препорачливо е да не наплаќаат различни брендови на батерии во исто време.

R

Избор на клиент