.

.

Newbridge Зеленило Современа Есен и Благодарноста Ткаенина Салфетка Сет, Златен Лист Печати, Почвата, Отпорни, Не Железо Лесно се Грижи Салфетки, Сет од 8 Ткаенина Салфе?

Newbridge Зеленило Современа Есен и Благодарноста Ткаенина Салфетка Сет, Златен Лист Печати, Почвата, Отпорни,

DEN 479.76
Залиха

Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Не-железо Ткаенина Tablecloth.Newbridge Зеленило Современа Есен и Благодарноста Ткаенина Салфетка Сет, Златен Лист Печати, Почвата, Отпорни, Не Железо Лесно се Грижи Салфетки, Сет од 8 Ткаенина Салфетки, Taupe.Сет од 8 Салфетки.Секој Памук Салфетка Мерки 17" x 17" Плоштад Ткаенина Салфетки.СТИЛ : На Taupe Зеленило Современа Есен и Благодарноста Ткаенина Tablecloth карактеристики на современите целиот зеленило дизајн со слаб остава во coppery злато на taupe позадина.КАРАКТЕРИСТИКИ : Убава Лесно Грижа, Почвата, Отпорни и Постојан Притиснете Кујна и трпезарија Tablecloth за Падне, Есен и Благодарноста за Јадење, Забавни, Партии, Излети, Ресторани и Кафетерии.Внатрешна и Надворешна денот на Благодарноста Одмор Tablecloths.Салфети се продава одделно.Лесно се Грижи 100% полиестер изградба е машина перат и собори сува и бара малку или без пеглање.Големина : Сет Од 8 Салфетки | Боја : Taupe.

R

Избор на клиент