.

.

Голем Сатен Хаубата - крупните Коса Хаубата за Плетенки за Спиење - Џамбо Долго Сатен Хаубата за Плетенки Bonnets за Жени

Голем Сатен Хаубата - крупните Коса Хаубата за Плетенки за Спиење - Џамбо Долго Сатен Хаубата за Плетенки Bonnets

DEN 262.80
Залиха

Сатен.Рака Мие Само.Претрупан Locs.Задржи оние кадрици непроменети!Нашите свилен мазна сатен спиење caps lock во влага, па ќе се разбудите без frizz.Овие сатен bonnets спречува кршење со намалување на триењето а ќе фрли и се претвори во текот на ноќта.Мека и Еластична.Кажете збогум на утро коса, и здраво да се прекрасни бранови.Нашиот сон капи се двојно наредени сатен, заклучување на влага и ревитализација на косата.Тоа е совршен за да спие со текот на ноќта маски за коса.Само рака мие и воздух-сува за најдобри резултати.Сит Не Се Лизга Одговара.Нашите надградува косата bonnets се дизајнирани со екстра-широк поли/spandex бенд кој останува на ден или ноќ, но сепак се чувствува како да немаш ништо натаму.Најдобро од сите, без главоболки и нема знаци.Нашата Мисија.Ние сакаме вистинска доверба да зрачат секој пат кога ќе го видите вашата коса произлезе од нашите спиење капи.За Квинс кои не треба круна, има Оливија Sylx.

R

Избор на клиент